Alışveriş

Sessiz Süpürge ile Eşsiz Bir Temizlik Deneyimi Yaşayın

Ekim 28, 2018

Geliştirdiği inovatif ürünlerle, elektrikli küçük ev aletleri alanında öne çıkan bir marka olan Arnica; ev temizliğini sıkıcı, yorucu ve zaman alıcı bir işlem olmaktan çıkarıyor. Üstün emiş gücü özelliğinin üzerine ultra sessiz çalışma fonksiyonunu da eklediği sessiz süpürge modeliyle, alışılagelmiş temizlik anlayışını tamamen değiştiriyor. Temizlik günü ve temizlik saati gibi kavramlara son vererek dilediğiniz an evinizi süpürme özgürlüğü yaşatıyor.

 

 

Temizlikte Sınırlara Son Verin

 

Sessiz elektrik süpürgesi, ev temizliğinin vazgeçilmez ürünü olan süpürgeyi, gürültüsüz çalıştırabilme avantajı sayesinde her an elinizin altında kullanabileceğiniz pratik bir cihaza dönüştürüyor. Tüketicisine sessiz süpürme deneyimi yaşatan ürün; uyuyan bebeğinizi, ders çalışan çocuğunuzu ya da komşularınızı rahatsız etmeden günün her saatinde kullanılabiliyor olma özelliği ile cezbediyor.

Bir elektrik süpürgesinde aradığınız bütün özellikleri bir arada bulunduran ürün, yalnızca 70 db oranındaki ses düzeyiyle büyük beğeni topluyor. Birçok küçük elektrikli aletten daha az gürültü çıkardığı için ultra sessiz olarak anılıyor. Sessiz olma özelliğinin yanında, yüksek performansı ve üstün teknik özellikleriyle de adından söz ettiren ürün, daha az enerji ile daha çok verim almanızı sağlıyor. A sınıfı enerji tüketimine sahip olduğundan, hem bütçenizi hem de geleceğimizi koruyor. Üstün emiş gücü sağlayan Cyclone Max teknolojisi ile her bir zerresine kadar evinizdeki bütün tozlar cihaz haznesinin merkezine taşınıyor ve hazneye eşit biçimde dağılıyor. HEPA 13 filtresi ise tozların %99,9’unu hapsediyor ve etrafa toz yayılmasına da engel oluyor.

 

İdeal Temizlik İçin Sessiz Süpürgeyi Seçin

 

Evinizin her köşesini toz, akar, evcil hayvan tüyü ile diğer tüm kırıntı ve kalıntılardan kusursuz biçimde arındıran sessiz süpürge, süpürme işlemini zahmetsiz, pratik ve konforlu hale getiriyor. Halı ve koltuklarda olduğu kadar, perde ve sert zeminlerde de mükemmel sonuçlar almanızı sağlıyor. Farklı yüzeyler için özel fırça ve başlıkları bulunan cihaz; teleskopik emiş borusu, turbo başlık, perde fırçası, koltuk temizleme aparatı ve dar uçlu aparat içeriyor. Süpüreceğiniz alana göre ayarlayabileceğiniz 5 ayrı hız seviyesi, ihtiyacınıza uygun emiş gücü sunuyor.

 

Filtresinin yıkanabiliyor oluşu ekstra hijyen sağlarken, süpürgenizin performansını da koruyarak uzun ömürlü kılıyor. Ayrıca tek elle takılıp çıkarılabilen, 3 fonksiyonlu emniyet kilidi bulunan haznesi ile de dikkat çekiyor. Hazne, cihazı çalıştırdığınız anda otomatik olarak kapanıyor ve olası toz dökülme kazalarına engel oluyor. Toz torbasız ürün, sizi toz torbası değiştirmekle de uğraştırmıyor. Oldukça geniş haznesi, boşaltmaya gerek duymadan bütün evi süpürmenize imkân tanıyor. Haznenin şeffaf oluşu ise süpürme sırasında doluluk oranını kontrol edebilmenizi sağlıyor.

 

 

Rahat Kullanım Avantajının Ayrıcalığını Yaşayın

 

Sessiz ve etkili bir süpürme deneyimi vadeden ürün, rahat tutuş ayrıcalığı sağlayan ergonomik yapısı ve ışıklı led göstergesiyle de ilgi görüyor. Sekiz metre uzunluğa sahip kablosu, cihazınızı 11 metreyi bulan erişim alanında kullanabilmenize olanak tanıyor.

 

Çek bırak sistemi ya da otomatik sarma sistemi yardımıyla, tek elinizle veya ayağınızla tek seferde kabloyu kolaylıkla toparlayabilirsiniz. Üstelik uzaktan kumanda özelliğine de sahip olan ürünü, tutma sapından kumanda ederek eğilmeye gerek kalmadan çalıştırıp kapatabilir ya da devrini artırıp azaltabilirsiniz. Dilerseniz, yine eğilmeden hazne üzerinde yer alan butonu ayağınızla devreye sokarak da cihazınızı açıp kapatabilirsiniz.

Şık tasarımı ve estetik görünümü ile de göz dolduran ürünün fiyatının ise diğer sessiz süpürge fiyatları ile karşılaştırıldığında makul olduğu söylenebilir. Aradığınız özelliklere sahip sessiz elektrik süpürgesini Arnica’da bulabilir, siz de konforlu ve derinlemesine temizliğin keyfine varabilirsiniz.

 

Benzer içerikler
Yorum yok
Leave a Reply