LR İş Ortağıyım

LR nedir ve LR ile nasıl tanıştım

Mart 12, 2016
 
 
LR nedir ile nasıl tanıştım cevabı aslında Elif’in oje merakı ile doğru orantılı. Geçen yaz arkadaşım Evrim bana LR de çalıştığından ve çok mutlu olduğundan bahsetmişti. Daha önce Aloe Vera el kremlerini kullanmıştım ama detaylı bilgim yoktu.
 
Elif’in hafta sonu 1 gün oje sürme izni var. Beni üzen kısmı ise ojeyi çıkarma aşaması idi. İnternette aseton yerine ne ile oje çıkarırız diye ararken bu mucizevi LR oje çıkarıcı kutu ile karşılaştım. Hemen Evrim’e telefon ettim. “Dur dur Soran Annesin anladım da çok sorma ben sana hemen yolluyorum” dedi.
 
Paketimiz gelince (içinde başka sürprizlerle) hemen denedik. Parmağınızı kutunun içine sokuyorsunuz, biraz sağa-sola çevirip çıkarıyorsunuz. Nasıl yani dedim? Oje nerede. Uçtu gitti.
 
 

O an aklıma şu soru geldi? Peki benim kaçırdığım başka ne güzellikler vardı LR da? Evrim’e beni aydınlat dedim. Sağolsun her sorumu sabırla cevapladı. (Çok sorarım kabul ediyorum. Kimsenin aklına gelmeyecek sorularım meşhurdur.)
 
 
 
LR nedir?
 
LR 1985 yılında iki arkadaşın Almanya’da parfüm üretmek için kurdukları bir şirkettir. LR de en çok sattıkları parfüm olan Lady Rasin‘in kısaltmasıdır. Dünya’nın en büyük Aloe Vera üreticilerinden ve network marketing sistemlerinden biridir.
 
Nasıl üye (işortağı) olunur?
 
Bir başka işortağı sizi üye yapabilir. Bu size ürünleri %40 indirimle alma imkanı sağlar. Sadece ürün kullanmak için bile üye olunabilir. 140 tl lik ürünü 100 tl ye almak güzel olmaz mı?
 
Üyelik için ücret var mı?
 
Sadece ilk üyelik anında 3 şekilde üye olabilirsiniz. Seçmeli paket, İş Geliştirme Seti ve Business Set. Özellikle bu işte ilerlemek, sınırsız kazanç kapısını açmak isteyenler için normal değeri 900 tl olan ve indirimle 439 tl ye alınan business seti tavsiye ederim.
 
Başlangıç set ücretleri nedir?
 
Katalogdan istediğiniz 100 tl lik ürün, 249 tl lik iş geliştirme seti veya 439 tl lik business set
İstediğiniz set ile üye olabilirsiniz. 

 Her ay satış yapmak gerekiyor mu?
 
Hayır ama nekadar satış – üye okadar “ömür boyu kazanç” var. Yani çalışmak – paylaşmak bizi ve çocuklarımızı maddi-manevi mutlu edecek bir hayat için gerekli. Zaten ürünleri bir kere kullanan tekrar kullanmak istiyor. Özellikle sedef, egzama, fıtık, cilt ürünleri ve senin favorin oje çıkarıcı kutu konusunda inanılmaz bir talep yaşıyoruz.
 
LR iş ortağı olan birinin ne gibi kazançları oluyor?
  • Ürünleri %40 kâr marjı ile almak
  • Her ayın 15 inde hesabına prim yatırılması (tabiki çalışması ile doğru orantılı)
  • Saat – tablet – telefon hak edilmesi
  • Kullanım hakkı iş ortağına ait araç konsepti (Opel Corsa, Mercedes, Porsche). İş ortağı benzin dışındaki hiç bir masrafa karışmıyor.
  • Haklarını miras bırakma imkanı

 

Ürünler nerede üretiliyor?
 
Tüm ürünler Almanya ve makyaj ürünleri İtalya’da üretiliyor.
 
Peki ürünler nasıl ve nerede test ediliyor?
 
Ürünler sadece “gönüllü insan”lar tarafından deneniyor. 

Ayrıca dünyanın en büyük otorite kurumları tarafından (IASC (Internationa Aloe Science Council), Fresenius Institut, Dermatest GmbH) ve Türkiye’de sadece Tarım Bakanlığı değil Sağlık Bakanlığı tarafından da onaylıdır. 

Uluslararası Koku Derneği IFRA (International Fragrance Association) ve Avrupa Kozmetik Derneği VKE KOZMETIK VERBAND üyesidir. 
Bruce Willes da parfümleri ile LR da imiş. 
Ah ah mavi ay ve Bayan Topesto geldi aklıma
 

Ben ürünleri denedim, sistemi dinledim ve artık LR ile yeni bir yolculuğa başladım. Favorilerim oje çıkarıcı kutu, zeitgardlar, thermolotion ve aleo vera acil durum seti. Şimdi yaz gelsin de güneş kremimizi deneyelim diye heyecanlıyım.

Hayatınızda kalıcı bir değişiklik yapmak isterseniz ürünler – iş ortağı olmak ve diğer sorularınız için bana ulaşabilirsiniz. 

Kısaca LR ne derseniz: LR fiziki mağazası olmayan bir Alman firması. En güzel satış sistemi ile “tavsiye” ile 1985 yılından beri çalışan – yaşayan bir marka.

Biz de bu kaliteli ürünlere ulaşmanız ve daha makul fiyatlarla almanız için sizi iş ortağı yapıyoruz. Hepsi bu. Migren, nasır, sedef, egzama ya da evde acil durumlar için çok faydalı olan pek çok ürün var. Ya da cilt temizliği, kırışık giderici, diş macunu, makyaj ürünleri. 

Sizde zamanla tavsiyenizle LR kullanan herkesten puan – prim sistemi ile her ayın 15 inde banka hesabınızda güzel sürprizlerle karşılaşıyorsunuz. (Tabi tablet, telefon, araba, tatil gibi sürprizleri de unutmamak lazım.)


Hayatınız için bir B planınızın olması güzel olmaz mı?


Sorularınız için:
sorananne@gmail.com                         
 
Sevgiler,
Çiğdem
 
 
 
 
 
 
 
1 Yorum
  • Reply Eminekanak Kanak Mart 24, 2016 at 2:40 pm

    Son zamanlarda o kadar cok duyuyorum ki zaman zaman dusunuyorum ama yapabilecegime emin degilim 🙂 ama bu oje cikarici supermis

  • Leave a Reply