Etkinlerimiz

23 Nisan Blogger Anne Çocuk Etkinliği

Mayıs 31, 2017

23 Nisan’ı bu yıl  Şafak ve Fatma’nın düzenlediği blogger anne ve çocuk şenliği Ataşehir Muzipo Kids’te kutladık.  Hem çocuklar hem de biz harika bir gün geçirdik.

 

Ataşehir Muzipo Kids’te çocuklarımız birlikte eğlenceli oyunlar oynayarak 23 Nisan’ın kutlayıp enerjilerini attılar.

Hepimize öyle güzel sürprizler hazırlamış ki arkadaşlarımız hangisi anlatsam bilemiyorum.

 

Pakolino kutuları zaten çok sevdiğimiz sürprizlerle dolu kutular. Etkinlik sever kuzulara tavsiyemizdir. Her ay sürprizli 3 farklı etkinlik çıkan bu kutular annelerin kurtarıcısı.

 

Sayılarla Dünyamız adlı kitap Minval Yayınlarının hediyesiydi. Elif elinden düşürmüyor. Okumayı öğrendikçe kitaplar en iyi arkadaşı.
Okudukça “şaşkınlıkları artan” bir kuzu var evde.
Cook sebze ve meyve torbaları ile tanıştırdı bizi. Ben ilk kez denedim. Çok memnun kaldığım bir ürün oldu.
Hayatı kolaylaştıran her ürünü seviyoruz.
Dede Oyuncak bizimkilere iki kişilik bir golf seti yollamış. Kardeşler arası turnuvalara hazırız. Turnuvalarda kazanan yok “her berabere bitiyor”.
Anne taktikleri bitmez.
Panda demek dondurma demek. Daha yolda açıp yediler paketlerini. Biz yaz – kış dondurma yiyen bir aileyiz. Küçüklükten beri böyle alıştırdık.
 Nefis Demet meyve sepetleri zaten dillere destan. Evet yolumuz uzun olunca o da yolda yenilenler arasında oldu. Yıllardır tanıdığımız bir ekip olduklarından gönül rahatlığı ile tavsiye ediyorum. Özel günlerinizde mutlaka ziyaret edin.
Karlar Ülkesinin karakterleri ile süslü Balparmak beslenme çantalarına ve Apitera da bana çay olmak üzere evin yolunu tuttu. Bal demek sağlık demek. Çanta boyu ballar son yılların en güzel ürünlerinden bence.
Dr.Oetker yine lezzetlerine ve misafir gelirken anne kurtaran olarak yılların kurtarıcısı. Brownili puding ise efsane diyorum. Bittikçe stok yapıyorum.
Kirlenmek Güzeldir sloganı diyen Omo her evin demirbaşı. Anlatmaya gerek yok bence.
Tabi ki karakter dükkanından gelen Doktor gitarımız evde çılgınca konserlerin habercisi idi. Çizgifilm sever bir aile olduğumuzdan doktor da favorilerimizden.
Bu güzel günü hazırlayan sevgili Şafak ve Fatma’ya sonsuz teşekkürler kocaman sevgiler.
Her günümüz 23 Nisan neşesiyle geçsin.
Çiğdem
Benzer içerikler
1 Yorum
  • Reply yeşimlehertelden Mayıs 31, 2017 at 2:19 pm

    Ya gerçekten güzel ve keyifli bir gündü,tekrar o günü anımsadım sayende 🙂

  • Leave a Reply