Alışveriş

Temizlik için izin alan anneler

Mart 14, 2017

Temizlik demek her evin vazgeçilmezi demek. Hele ki çocuklu evlerde sürekli bir aksiyon var. Yemek yerken oyun oynarken sürekli bir heyecan var. Düştü – kırıldı – döküldü kelimeleri hep annelerin dilinde.

 

Ben bu konuda çok rahat yetiştiriyorum çocuklarımı.

 

Onlar mutlu öğrensinler nasılsa temizlenir diyorum.

 

Tabi bundan sonrası için annelerin de desteğe ihtiyacı oluyor. Yeni eve taşınırken uzun süredir şikayetçi olduğum elektrikli süpürgemi değiştirdim ve Electrolux UltraSilencer Zen ile tanıştım.

 

Elektrikli süpürge dersiniz ama çalıştırınca farkı görüyorsunuz. Yani bu sessizlik nasıl oluyor diyeceğiniz türden bir süpürge Electrolux UltraSilencer Zen.

 

Çocuklar çizgi filmin en heyecanlı yerindeyken mümkün mü temizlik yapmak? “Anne kapat şunu duyamıyoruz” cümleleri artık tarih oldu bizim evde.

Başkalarını rahatsız etmeyen, sessiz hortum ve başlık teknolojisi yapmışlar. Çalıştığını duyuyorsunuz ama “duyulması çok zor olan” bir oranda bu ses.

 

Temizleme gücü çok yüksek. 5 kademeli. 5’te çalıştırırsanız halı da tozlarla birlikte gidecek gibi kalkıyor. Öyle bir gücü var.

Toz torbalı ama dolmaya yakın gelen o tozlu koku yok. Çokta akrobatik bir alet. Kıpır kıpır diyoruz bir evde kendisine. Hortum kısmındaki ayırma yerleri de çok rahat. Kolayca söküp takabiliyorum.

 

Bu ara süpürge ihtiyacınız varsa Electrolux Ultra Silencer Zen benden size harika bir tavsiye olsun.

Çocuklar dağıtsın, anneler nasılsa temizler

 

 

Sevgiler

Çiğdem

 

Benzer içerikler
4 Yorum
 • Reply Emine Mart 14, 2017 at 10:40 am

  Taşınırken dik süpürgelerden alıp pişman olmuş tüm bu aralar tamda süpürge arayisindayken bu 6azi çok iyi geldi hemen bakayım bende

 • Reply fatma doğan Mart 14, 2017 at 11:35 am

  Bende iyi bir süpürge arayışındaydım kullandığım markadan pek memnun değilim.

 • Reply yeşimlehertelden Nisan 21, 2017 at 2:20 pm

  Ahhh o çizgi film izlerken ki yoruma aynen katılıyorum.Şu an kullandığım elektrikli süpürgem sessiz denecek kıvamda.Ama bu ürünün de teknik özelliklerine bakacağım ben…

 • Reply Tembel Prenses Nisan 29, 2017 at 1:35 am

  Ay ne şirin 🙂

 • Leave a Reply