İspanyol kökenli bir marka olan Lorena Canals’ın eşsiz tasarımlarını anne adaylarıyla buluşturduk.

30 farklı ülkede sıklıkla tercih edilen Lorena Canals yıkanabilir halı modelleri ülkemizde de revaçta. Siz ve çocuğunuzun beklentilerini karşılamaya yönelik, üstün performans halı ve diğer ürün seçeneklerini sizlerle buluşmakta. Bazen bebek ve çocuk odası tasarımı sırasında zorluklar yaşanabilir. Dekorasyon esnasında birçok ailenin en çok tedirginlik duyduğu konu ürünlerin sağlıklı ve organik olmasıdır. Birçok çocuk odası halı ve benzeri dekoratif ürünleri antibakteriyel özellikleri barındırmaz.

Annelerin vazgeçilmez tercihi olan lorena canals yıkanabilir halı modelleriyle geniş alternatifler sunar. Farklı ebat ve şekillerdeki yastık ve çok amaçlı sepetleriyle ürün çeşitliliğini de bünyesinde barındırır. Çocuk odalarının düzenlenmesinde ışıklandırma, ısı, bebeğinizin sürekli temas edeceği ürünlerin güvenilirliği gibi unsurlar oldukça önemlidir.

Bebekler, emeklemeye başladıkları 9. ay ve yürümeye başladıkları 15. aydan itibaren sürekli keşfetmek isterler. Oyun çağına geldiklerinde ise genellikle halı üzerinde eğlenerek vakit geçirirler. Bu beklentilerin farkında olan Lorena Canals; ebeveyn isteklerini gözeterek birinci sınıf malzemelerle güvenilir halılar tasarlamaya devam etmektedir. Hem sağlıklı hem de şık ürün seçenekleriyle çocuklarınızın güvenli bir şekilde oynamasını sağlar.

Özel Tasarım Yıkanabilen Lorena Canals Halı Modelleri El yapımı lorena canals halılar çamaşır makinesinde kolayca yıkanabilecek şekilde üretilir. Geniş renk ve tasarım yelpazesine sahip halı modellerinin tamamı çamaşır makinesinde yıkanmaya uygundur. İncelikle işlenen halıların her biri elle dokunur. Kaliteli ve tüy dökmeyen özel malzemelerden üretilmesi ile uzun yıllar kullanıma imkân sunar. Lorena Canals, tercih edilen renk skalasında bile çocukları düşünür. Açık ve soft renklerin çocuklar üzerinde rahatlatıcı etki yaptığı kanıtlanmış bir gerçektir. Rahatlatıcı tonlarda tasarım oluşturarak odaya ferah bir aura sunar.Çocuğunuz ve sizin için en iyisini isteyen Lorena Canals standart halı kesimlerinin dışında da ürünler tasarlar. Çocukların hayal dünyasını geliştirmeye yönelik farklı şekillerde modeller bulunur. Geometrik, melek kanatlı, kalpli ya da üstünde harflerin bulunduğu öğretici seçeneklerden birini seçebilirsiniz. Tüy dökme yapmayan soft halı modelleri çocuğunuzun doyasıya oynaması için idealdir. El yapımı olması sayesinde defalarca yıkasanız dahi ilk günkü yumuşaklığını korur.

Neden Lorena Canals’ı Tercih Etmeliyim?

Çocuğunuzun odasını dekor edebilmeniz için farklı ürün tasarımları sunar. Her zaman daha iyiyi hedefleyerek, hijyen ve güvenlik ilkesiyle inovasyon çalışmalarını sürdürmeye devam etmektedir. Her bütçeye uygun, el yapımı özel ürünleriyle çocuğunuz için en iyiyi amaçlar. Odanızın görsel bütünlüğünü koruyarak yenilikçi tasarımlar oluşturmanızı sağlar. Sizi ve çocuğunuzu, karakterinizi en iyi yansıtacak inovatif ürünlerle buluşturur. Çocuğunuzun huzurla oyun oynayıp büyüyebileceği bir ortam sunmayı amaçlamak için sürekli çalışır.


Yastık, organizer sepet, duvar süsü gibi diğer ürünlerle ailenize ihtiyaç duyduğunuzdan fazlasını vermeyi amaçlar. Farklı ödeme seçenekleriyle sahip olabileceğiniz tüm Lorena Canals ürünlerini istediğiniz an tek tıkla satın alabilirsiniz. Birbirinden farklı, özel olarak üretilmiş yıkanabilir halı modelleriyle odanın bütünlüğünü sağlayan en uygun tasarımı seçebilirsiniz.Bu içerik racuun.com sponsorluğunda oluşturulmuştur.
Axact

Soran Anne

"Sormak, bilmemekten iyidir" diyen annelerin "tecrübelerini" paylaştığı adres:

Yorum Yap:

0 yorum:

kocaman teşekkürler :)