my little pony, twilight sparkle, arkadaşlık günü, joker mağazaları, soran anne, blogger anne,
Herkes ama herkes artık benim çizgifilmlere olan düşkünlüğümü biliyor. İçinde sevgi, aile ve arkadaşlık olan her çizgifilmi izleyebilirim. Hele içinde sihir varsa, renkgarenk karakterler varsa değmeyin keyfime.

My Little Pony de işte böyle bir çizgifilm benim için. Uzun süredir Elif ve Kerem’le izlediğimiz “paylaşma, yardımlaşma, doğruyu söyleme, mutluluk” gibi konuları güzel işlediğine inandığım ve içinde şiddet olmayan bir çizgifilm My Little Pony.

“Sihir, iyilik, dürüstlük, sadakat, cömertlik, mutluluk” özellikli 6 ana pony karakterinin arkadaşlığı çevresinde dönen hikayeler var her bölümde.


Böylesine “arkadaşlık ve paylaşma” içeren bir çizgifilme de ne yakışırdı peki? “Arkadaşlık Günü” nü hiç tanımadıkları arkadaşları için daha özel kılmaları: “Oyuncağını paylaş arkadaşlığın sihrini ortaya çıkar.” diyen Pony’lere Joker mağazaları kapılarını açmış.
Kuzularımızın “artık oynamadık oyuncakları” Joker mağazalarındaki oyuncak istasyonlarına bırakıyoruz. Pony’lerde üzerine 5.000 oyuncak ekliyor ve çok uzaktaki arkadaşlarımıza ulaşıyor.

Tabi ki oyuncaklar güzelce temizlenip, bakımı – tamiri yapılıp onları bekleyen çocuklara ulaştırılacakmış. Bu konuda GEA projeye destek veriyor.
Hemen odalarımıza koşup oyuncak dolaplarımıza bir bakalım diyorum. “Sevdiğimiz ama artık yeterli zaman ayıramadığımız” bazı oyuncaklarımızı onunla daha çok zaman geçirmeyi planlayan bir arkadaşımıza göndermek; “arkadaşça ve cömertçe” bir hareket olmaz mı?
Unutmadan http://mylittlepony.hasbro.com/tr-tr/friendshipday ziyaret edip kendi Pony’nizi takip ederek sürprizleri de görebilirsiniz. (Benim ki Twilight Sparkle: evet biraz sihir düşkünlüğüm var)

My Little Pony’lere bu arkadaşlık günününde daha fazla çocuğa ulaşmaları için yardım edelim mi?

Biz hazırlıklara başladık.
Bakarsınız Joker’de karşılaşırız.


Sevgiler,
Çiğdem


Axact

Soran Anne

"Sormak, bilmemekten iyidir" diyen annelerin "tecrübelerini" paylaştığı adres:

Yorum Yap:

0 yorum:

kocaman teşekkürler :)