Batman, Superman, BatmanvSuperman, Toyzzshop, Soran Anne, Oyuncak, Figürlü Oyuncak, Kumbara, Wonderwoman

Batman ve Superman bizim çocukluğumuzun kahramanları. Kim bilebilirdi ki bizim çocuklarımızın da kahramanları olacaklar?Bütün çocukların ilk kahramanları babalarıdır. “Babam yapar, babam taşır, babam bulur, babam tamir eder.” Bu hiç bitmez. Tabi ki anneler de evin “Süper Kahramanları” :) Çocuklar da biz anne-babaların kahramanları.

Onların hayata başlarken hiç bir şey bilmiyor olmaları, sürekli çabalamaları, asla pes etmemeleri inanılmaz bir gösteri.
Bu hafta Toyzz Shop’un, Mall Of İstanbul’daki XL mağazasında Batman V Superman oyuncaklarını inceledi bizim paşa. Ama ne inceleme, iyice sarılmış – askerlik arkadaşı moduna bağlamış olayı. Bu durum çok hoşuma gidiyor. İyi karakterli oyuncakları sevmesinin, büyürken ona kolaylık sağlayacağını düşünüyorum. Bir uzman değilim ama böyle düşünüyorum.Bizim mini ekip, oyuncakları tek tek almışlar ama artık www.toyzzshop.com da 2 li kutuda olduğunu da gördüm. Tüm modelleri inceledim. Hatta önce sosyal medya hesaplarını, sonra Toyzz Shop sitesini inceleyip, en son mağazasına koştuk. Toyzz Shop’un sosyal medya hesaplarını takip etmiyorsanız, çocuklarınız keşfettikten sonra zaten sürekli açık olacaklar. İyisi mi siz şimdiden takip edin :)


Hep beraber oturduk (ben, Kerem, Superman ve Batman) ve çay saati yaptık. Aynı model 3 tane Superman tişörtü olan Kerem, çay saatinden sonra bizi evde bayağı koşturdu.Neyse bitti artık uyu derken elinde kumbaralarla geldi.
Kendine Superman, Elif’e Wonderwoman’lı kumbara almış. Her sabah ve akşam kapıda kumbara ile bekliyorlar beni.

İlk hafta çok kalabalıktır diye gidemedik ama bu hafta sonu da beraber filme gidelim diyoruz.

Sevgiler,

Axact

Soran Anne

"Sormak, bilmemekten iyidir" diyen annelerin "tecrübelerini" paylaştığı adres:

Yorum Yap:

1 comments:

kocaman teşekkürler :)